Teisipäeval, 15. novembril, toimus Tsirguliina rahvamajas maakondlik etlejate konkurss "Koidulauliku valgel". Sel aastal osales 17 õpilast seitsmest erinevast koolist üle Valgamaa. Meie koolist osalesid sel aastal võistlusel 5. klassist Merit Meriloo, 6. klassist Kelyn Veski, 8. klassist Mariis Fuchs ja Krista Zõhtsõk, 9. klassist Janne Hunt. 

Žüriisse kuulusid Valga avatud noortekeskuse noorsootööjuht Maarja Mägi, Tsirguliina rahvamaja perenaine Agnes Saega ning tuntud luuletaja Contra (Margus Konnula). Meie kooli võistlejatest pälvisid erilist tähelepanu Janne Hunt ja Mariis Fuchs, kes esinesid selge ning kõlava häälega. Contra sõnul oli Mariisi esitlus kõige koidulaulikulikum, selle eest premeeriti teda eriauhinnaga.

Täname osalejaid tubli esinemise eest ning juhendajaid Ülle Vihma ja Marika Trooni!

rsz dsc 1323